Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Dětská svítidla

Datum: 20.8.2012

Vyberte si z naší široké nabídky dětského osvětlení. Máme děstké osvětlení mnoha typů - dětské bodovky, dětské lustry a dětské lampičky a lampy.Naše dětská svítidla splňují nejpřísnější nároky na osvětlení a bezpečnost, jsou vyrobená z kvalitních a nezávadných materiálů, aby Vašemu dítěti nehrozilo nebezpečí. V našem e-shopu najdete velké množství dětského osvětlení, nabízíme dětské lustry, dětská stropní svítidla, dětské bodovky, dětská nástěnná svítidla a dětské lampy a lampičky. S přibývajícím věkem dítěte se požadavky na osvětlení v dětském pokoji mění a je důležité, aby svítidla splňovala nároky dítěte. Stropní svítidlo by mělo být hlavním osvětlením v dětském pokoji, které osvětlí celou místnost a Vaše dítě tak bude mít dostatek světla pro hraní. K doplnění hlavního osvětlení jsou vhodné lampičky, které zajistí osvětlení u psacího stolu nebo nástěnná svítidla, která doplní osvětlení v rohu místnosti.
 
 
 
Dětské lustry
Základním prvkem osvětlení dětského pokoje je dětský lustr, který by neměl chybět v žádném dětském pokojíčku, protože zajišťuje potřebné množství světla pro běžnou činnost dítěte v místnosti. V naší nabídce máme mnoho typů a různých barevných provedení dětských lustrů, vyberte ten správný lustr Vašemu dítěti.
         

Dětská stropní svítidla
Pro svou pestrobarevnost jsou oblíbená dětská stropní svítidla, která mají různé tvary a motivy. Ze stropního svítidla ve tvaru měsíce, sluníčka nebo motýla bude Vaše dítě přímo nadšeno.
         

Dětské bodovky
Vhodným doplněním centrálního osvětlení jsou dětské bodovky. Pro své zpracování, pestrou barevnost a tvar jsou velmi oblíbené. Uplatnění naleznou při psaní školních úkolů nebo se dají umístit nad postel ke čtení.         

Dětské lampy a lampičky
Nejdůležitějším osvětlením společně s dětskými lustry jsou dětské lampičky a lampy, které by v žádném pokojíčku neměly chybět. U lampiček je proto kladen velký důraz na jejich zpracování, design a správnou funkčnost a bezpečnost. Naše dětské lampičky jsou velmi šetrné na zrak Vašich dětí.

      

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.