Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Bodová svítidla - trend moderní doby

Datum: 25.2.2013

Nemáte ještě doma bodové svítidlo. Právě teď je ten nejvyšší čas si je pořídit.

Bodová svítidla jsou jedněmi z nepraktičtějších svítidel vůbec. Jak se také zkráceně říká „bodovky“ mají velkou výhodu hlavně v jejich pohyblivosti, což jistě časem ocení každý z Vás, i když teď si to možná ani nepřipouštíte. V budoucnu však třeba zjistíte, že pohyblivost svítidla je pro Vás důležitou podmínkou. Pokud například potřebujete, aby svítidlo bylo zaměřeno na určitý bod, není problém si s ním pohnout, přímo tam, kam potřebujete.
 
Tato svítidla mají také jednoduchý design, což jistě mnoho z Vás, kteří nejste oblíbenci kdejakých ozdob, ocení. Bodovky lze použít jako osvětlení hlavní, i jako doplňkové. Pro funkci centrálního osvětlení jsou zde svítidla mnohdy i s více žárovkami, které dodají Vašemu obydlí tolik světla, kolik jen potřebujete. Pokud hledáte spíše osvětlení doplňkové, najdete je tu samozřejmě také. Naleznete tu bodová svítidla jako jsou spoty, downlighty, které mají různé zajímavé tvary a také rozličné barvy.
 
Samozřejmě jsme nezapomněli ani na Vaše děti, pro které je tu připravena rovněž celá řada dětských bodovek, ze kterých si vyberete jak pro ty nejmenší, tak i pro ty starší. Můžete jim pořídit osvětlení hlavní, ale také různé bodovky k pracovnímu stolu dítěte, kde jim jistě přijdou vhod při učení, čtení či psaní domácích úkolů.
 
Zkrátka se tu najdete pro každého všechno to, co potřebuje. Stačí navštívit náš internetový obchod www.rent.cz.
                                                                                            

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.