Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Bodová svítidla

Datum: 9.7.2013

I bodová svítidla mají své velké uplatnění a to zejména v moderních interiérech.


Bodová svítidla patří mezi interiérové osvětlení a plní funkci spíše doplňkového osvětlení. Uplatnění si bodová svítidla najdou téměř v každém interiér a to jak v tom moderním tak i klasickém.
 
Bodová svítidla můžeme využít jak v koupelně, tak i v kuchyni nad kuchyňskou linkou, či je lze zabudovat do televizního stolku do obývacího pokoje apod. Zkrátka i taková svítidla, jakými jsou spoty či vestavná bodová svítidla mají možnost velkého využití. Často jsou však i velmi výborným dekorativním doplňkem zejména moderních domácností, kanceláří, obchodů, galérií apod.
 
Bodová svítidla rozdělujeme a odlišujeme na spoty, vestavná bodová svítidla a dětské bodovky.
 
Spoty, jinak nazývané také jako směrová bodová svítidla jsou bodovky u kterých je možnost s jednotlivými žárovkami natáčet a osvětlit tak přímo danou plochu. Směrová bodová svítidla tak bez problémů osvětlí obraz, zrcadlo a mnohdy se spoty využívají i jako hlavní osvětlení místnosti.
 
Vestavná bodová svítidla neboli downligty jsou svítidla zabudovaná. Pyšní se svoji elegancí a jednoduchostí a jejich uplatnění je také velmi rozmanité.
 
Co se týče dětských bodových svítidel, ta jsou vyráběna spíše jako směrová bodová svítidla v barevném a pohádkovém vzhledu. Designové zpracování dětských bodovek je opravdu velmi kreativní a dětský pokojíček tak svítidla mohou zútulni a zpříjemnit.
                      

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.