Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Elektro

  • Barva
  • Materiál
  • Patice
  • Max. příkon zdroje
  • Napětí
  • Stupeň krytí (IP)
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Max. příkon zdroje

Potřebujete opravdu výkonné svítidlo? Pomocí filtru maximální příkon zdroje si můžete zvolit přesně tu správnou možnost. Hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W) a vyjadřují maximální příkon jednoho světelného zdroje (žárovky).

Napětí

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (13)
Philips (12)
Steinel (53)
Ostatní značky
APLED (6)
BAYSIDE (1)
Bticino (3)
Emithor (2)
Greenlux (17)
IBV (3)
Immax NEO (8)
LDST (50)
Legrand (109)
Lucci air (3)
Lucide (1)
Narva (2)
Nedes (9)
Paulmann (15)
TRQ (1)
Varta (7)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
Výrobce: Bticino
+ přidat další
Zrušit všechny filtry

Poradna

Zobrazení katalogu

Jak na elektroinstalaci u osvětlení?

22.8.2019 Magazín

Se svítidly a obecně s osvětlením se pojí mnoho zapojení. Zapojení lustru do stropu, zapojení vypínače, zapojení venkovního svítidla nebo zapojení pohybového čidla či ventilátoru. Jedno mají všechna zapojení společná, jedná se o připojení k elektrické síti. Většinou jde jen o pár drátů, kdy se do svépomocné opravy nebo výměny pouští i amatéři. Ale pozor! To je samozřejmě zakázané, protože elektřina a celkově instalace elektrického zařízení do obvodu patří výhradně do rukou elektrikáře.

celý článek

Elektromateriál pro váš komfort

24.7.2019 Magazín

Elektro-příslušenství pro zapojení svítidel je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Svou praktickou funkcí nám v mnohém zlehčují život. Že si nedokážete představit, o co se jedná? Jsou to přeci vypínače, tlačítka či zásuvky, nejen klasické plastové rámečky, ale i prodlužovací kabely a různé rozbočovače. Pojďme si je blíže představit.

celý článek
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i