Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

Zůstaňte v záři moderních LED reflektorů

Datum: 6.11.2019

LED reflektory jsou ideální pro nasvícení budov, reklamy i pro práci ve tmě. Když si pořídíte venkovní LED reflektor, můžete si být jisti vysokou intenzitou světla, ale malou spotřebou.

Kdy uvažovat nad reflektory?

LED reflektory je dobré koupit, pokud přemýšlíte nad osvětlením exteriéru vašeho domu, ale i specifické části interiéru. Hodí se také do pracovních dílen, na osvětlení stavenišť a reklamních ploch.  Při výběru LED reflektoru vždy myslete na kvalitní LED čip a na dostatečné krytí před prachem a vodou.

 

Venkovní LED reflektory slouží jako náhrada starších halogenových svítidel, tzv. halogenů. Oproti nim mají ale několik nesporných výhod.

  • Mají o 85 % nižší spotřebu energie při stejné svítivosti.
  • Svítí okamžitě na 100% výkon.
  • Dlouhá životnost – při 6 hodinách svícení denně min. 10 let.
  • Nejsou náchylné na časté spínání.

Interiérové reflektory do dílen a nad pracovní stoly vybírejte v LED verzi. LED reflektory jsou svítidla spořící elektrickou energii a patří do energetické skupiny A+. Využijete je například při osvětlení akvárií, při večerní manuální práci, při které se musíte hodně soustředit a hlavně pečlivě vidět na všechny součástky.

 

Fotíte rádi detaily a portréty?

Dostatečně vám je osvětlí právě reflektory.

Nová generace LED reflektorů nabízí spolehlivé integrované ICD zdroje. Některé také mají mnohem menší hmotnost, jelikož odpadá použití napájecího zdroje a také je vyřazena možnost případné závady tohoto zdroje jeho absencí. Tyto reflektory jsou oproti klasickým venkovním LED reflektorům tenčí, což umožňuje jejich širší využití. Lze je tak namontovat i tam, kam se klasický reflektor nevejde.

 

Pozor na nekvalitní zboží 

Současný trh je zaplaven levnými i drahými čínskými výrobky od neznámých výrobců. Řada levných produktů, nejen LED osvětlení a reflektorů, pak vykazuje nestandardní chování při běžném používání. S nimi ani nešetříte energii a ani nesvítíte kvalitně. A co víc, ohrožujete své zdraví i zdraví všech okolo. Zkrat nebo vyhoření hrozí každou chvilku, nemluvě o spalování a vypařování plastů do okolí.

 

Hledejte vždy osvědčenou značku a vybírejte reflektor dostatečné kapacity pro vlastní účely. Nabízíme vám kvalitní Osram reflektory, dále značky Steinel, Eglo i Nedes dalších. Toužíte-li po reflektorech s čidlem, jste na Rent.cz správně.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.