Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vánoční osvětlení pro nejkrásnější svátky v roce

Čím jsou pro vás Vánoce? Svátky plné vánočních světel, domácností s vánočními světýlky v oknech a rozzářené ulice dekorované venkovními LED svíčkami? Ano, i tak vypadají ty nejkrásnější svátky v roce.

Při výběru vánočních světelných dekorací je důležité, jestli vánoční světýlka budou zdobit interiér nebo exteriér. Zejména do venkovních prostor je možné instalovat pouze vánoční dekorace, které splňují požadavky pro bezpečné venkovní použití. Důležitá je především vodotěsnost. Pro venkovní užití platí vodotěsnost s označením IP44 a výš. Splníte-li tuto podmínku, pak již můžeme myslet na ten nejkrásnější dekor a tvar vánočních ozdob.

 

Vánoce jsou skvělou příležitostí dát průchod své kreativitě. Můžete se při dekorování vašeho domu vybouřit a zároveň uvolnit tenzi z předvánočního shonu a nákupů.

 
 

Vánoční venkovní osvětlení

Můžete si vybrat z široké nabídky různých tematických dekorací. Vyzdobit se dají nejen zahradní stromy vánočními světelnými řetězy, které mimochodem vypadají skvěle i na ovocných stromech, ale i okraje střech. Na nich právě vynikne vánoční venkovní osvětlení padající sníh, či světelné vánoční rampouchy nebo výrazná vánoční LED světla.

Vánoční LED osvětlení lemující ploty zahrad, stejně jako vánoční světelné sítě umístěné na zahradních keřích, vykouzlí sváteční atmosféru i z minizahrádky před domem.

 

Kouzelnou vánoční atmosféru do vašeho domova vnesou světelné řetězy či rampouchyvánoční hvězdy a vločky, které můžete umístit na vánoční stromek, na okno, balkon i na zahradní pergolu. Vlastním nápadům se kreativní meze nekladou.

 
 

Nadčasový styl vánočního osvětlení do interiéru

Vánoční výzdoba se určitě neobejde bez různých vánočních světýlek. Svíčky, světelné řetězy, lampiónkyvánoční girlandy nebo ozdoby do oken. To vše vykouzlí neopakovatelnou atmosféru a vtáhne vás do vánoční pohody. Nemusíte světelné řetězy věšet pouze na stromeček. Naaranžovat je můžete okolo oken, dveří, na stěny pokojů, okolo obrazů nebo můžete vánoční dekorací dozdobit vaše parapety i stůl.

 
 

LED vánoční osvětlení

Zejména je to maximální úspora oproti provedení vánočních řetězů s klasickými žárovičkami, neboť LEDky vydrží neskutečně dlouho, až 50 000 hodin. Navíc jsou bezpečné, protože nevyzařují žádné teplo a jsou prakticky nerozbitné. Je to až k nevíře, ale nevýhody tohoto osvětlení najdete opravdu velmi těžko. Úsporné LED vánoční osvětlení si také nemusíme dávat jen na stromeček. LED vánoční osvětlení se hodí všude - využijte výhod LED řetězů a zkuste si letos vyzdobit třeba i svůj balkon.

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.