Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

UMAGE - skandinávské osvětlení

Datum: 15.1.2020

Svítidla značky UMAGE vynikají vzdušností severské krajiny. Samotné návrhy vycházejí z rozmanité dánské přírody i křehké krásy okolí obklopující Kodaň.

Dánská značka svítidel UMAGE vznikla v roce 2008 v Kodani. Spojuje návrháře s nespoutaným estetickým cítěním. Ve městě, které je centrem vzdělání, vědy, alternativní kultury a umění, dochází ke snoubení krásy, severské jednoduchosti a funkčnosti s inovativní technologií.

K tomu společnost UMAGE přispívá trvale udržitelnou výrobu s vysokým stupněm péče o životní prostředí. Výsledkem jsou tak svítidla, která dělají život krásnějším. Designéři jsou ochotni přidat i něco navíc, v podobě plochého balení výrobků poskytnou mimořádný zážitek z celku, pro který mají v Dánsku vlastní výraz „umage“.

 

Stylové ploché balení lustrů i svítidel přispívá k vyšší efektivitě logistiky a snížení nákladů na přepravu i skladování. To vše je hodnota společnosti UMAGE, vyrábějící skandinávská designová svítidla dodávaná do 2000 prodejen ve 40 zemích světa.

Vstupte do vznešeného světa a vyberte si vlastní kousek z dílny UMAGE.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i