0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 112 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

UMAGE - skandinávské osvětlení

O značkách

Lucie

Svítidla značky UMAGE vynikají vzdušností severské krajiny. Samotné návrhy vycházejí z rozmanité dánské přírody i křehké krásy okolí obklopující Kodaň.

Dánská značka svítidel UMAGE vznikla v roce 2008 v Kodani. Spojuje návrháře s nespoutaným estetickým cítěním. Ve městě, které je centrem vzdělání, vědy, alternativní kultury a umění, dochází ke snoubení krásy, severské jednoduchosti a funkčnosti s inovativní technologií.

K tomu společnost UMAGE přispívá trvale udržitelnou výrobu s vysokým stupněm péče o životní prostředí. Výsledkem jsou tak svítidla, která dělají život krásnějším. Designéři jsou ochotni přidat i něco navíc, v podobě plochého balení výrobků poskytnou mimořádný zážitek z celku, pro který mají v Dánsku vlastní výraz „umage“.

 

Stylové ploché balení lustrů i svítidel přispívá k vyšší efektivitě logistiky a snížení nákladů na přepravu i skladování. To vše je hodnota společnosti UMAGE, vyrábějící skandinávská designová svítidla dodávaná do 2000 prodejen ve 40 zemích světa.

Vstupte do vznešeného světa a vyberte si vlastní kousek z dílny UMAGE.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr