Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Objevte inteligentní osvětlení, poznejte HUE i EGLO connect.

Philips Hue vás uvítá doma a umožňuje vám ovládat osvětlení z ložnice nebo i ze zahrady. Dokonce lze zajistit, že to bude vypadat, jako když jste doma, i když nejste. Jde především o to zjednodušit vám život.

Nechte se při příchodu domů přivítat osvětlením. Jakmile přijedete, systém Philips Hue automaticky osvětlí předzahradu i příjezdovou cestu, stejně jako vaše inteligentní osvětlení interiéru. Zapomněli jste při odchodu zhasnout světla? Systém Hue se o to postará. Jste-li venku, můžete vnitřní osvětlení naopak i rozsvítit a navodit dojem, že jste stále doma. Philips Hue vám dodá klid – ať už jste doma nebo někde pryč.

Co je HUE?

Philips Hue, vězte, že pod tímto názvem se skrývá moderní typ bezdrátového osvětlení, které si nese svůj přívlastek „inteligentní“ zcela oprávněně. Jste-li příznivci chytrých technologií v domácnosti, osvětlení Philips Hue vám určitě udělá radost. Jedná se totiž o světla, která vás budou poslouchat a přizpůsobí se vašim zvykům. A komu by se to nelíbilo?

HUE využívá bezdrátovou technologii, díky níž budete moci zejména zhasínat i rozsvěcet na dálku pomocí mobilu či tabletu. Odpadá tedy nutnost chodit k vypínači.

 
 

Philips Hue můžete ještě povýšit

Pokud jste opravdu hraví a chcete si vyzkoušet další možnosti, které vám inteligentní osvětlení nabízí, doporučujeme vám pořídit si i jiné Hue aplikace. Například Apple Homekit (pro iOS 10) dokáže ovládat světla i na základě hlasových pokynů za pomoci asistentky Siri.

S aplikací Hue Disco pracují světla i žárovky na principu snímání zvuku, na který pak reagují blikáním, změnou barevných odstínů či zapnutím stroboskopu. Nejpříhodnější využití se samozřejmě nabízí pro milovníky hudby.

 

Světlo se vám přizpůsobí i s EGLO Connect

Jsou chvíle, kdy potřebujete ostřejší a studenější odstín světla pro práci. Naopak před spaním vyladit atmosféru ložnice decentním barevným odstínem? To vše umí inteligentního osvětlení EGLO Connect.

Jak funguje EGLO Connect?

EGLO Connect lze snadno ovládat buď dálkovým ovladačem, nebo prostřednictvím mobilní aplikace Smart Control AwoX v chytrém telefonu, tabletu či hodinkách. Komunikace mezi přístrojem a jednotlivými světelnými zdroji probíhá prostřednictvím Bluetooth.

 

Systém inteligentního osvětlení EGLO Connect je v podobě chytrých žárovek, dodávaných s dálkovým ovládáním nebo i samostatně, pokud upřednostníte ovládání z mobilu či tabletu. Také existují pohybové senzory Connect. Výrobce také chytrou technologii zakomponoval i do zákazníky velmi oblíbených stropních a nástěnných LED svítidel.

Stačí si jen vybrat.

Související články

HUE - dálkově ovládaný inteligentní světelný systém

HUE - dálkově ovládaný inteligentní světelný systém

Philips HUE, to je brilantní LED technologie spojená s intuitivním ovládáním vašich interiérových svítidel. Spojení žárovek, svítidel, bezdrátového ovládání a chytré aplikace do vašeho mobilního telefonu či tabletu změní váš pohled na použití svítidel.

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.