Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

1. MÁJ - svátek práce

Datum: 29.4.2019

Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.

Máj je lásky čas, stejně jako svátečním dnem práce

Pro mnohé z nás je dnem volna, svátkem, kdy se líbáme pod rozkvetlou třešní a pro všechny oslavou práce. Je oslavou toho, čeho jsme dokázali, svátkem výsledků práce, které přinášejí dalším úlevu a usnadňují život. Oslavme tak výsledky práce společností EgloPaulmann, Osram nebo Philips!
 
  

Jak? Třeba nákupem jejich svítidel a zdrojů světla

Inovaci interiérových svítidel můžete provádět celý rok, tak proč ne zrovna v máji? Vyberte si ze záplavy koupelnových světel EGLO, která nyní pořídíte za ceny, které se nebudou opakovat. Využijte právě probíhající slevy pro nákupy stále odkládaného osvětlení do šatních skříní, osvětlete svá interiérová schodiště svítidly známých výrobců.
 
 
 

1. Máj je pravý čas 

Pravý čas na osvětlení pergol, altánků i balkonů, kde trávíte čím dál více času. Výrazné slevy se týkají i tohoto sortimentu. Dekorační koule s vlastními zdroji vytvoří romantické přítmí za cenu, která nijak nezasáhne rozpočet. Solární svítidla u zahradních pergol vyčarují neopakovatelnou atmosféru. Lucerny a solární lampy SOLAR, vhodně poslouží nejen do zahrady, ale také při čarodějnicích poslední den v dubnu.
 
 

Stále to není to pravé?

A co třeba žárovky a zdroje světla za hubičku?  Nebo naopak křišťálová svítidla a Tiffany lustry, které dnes patří mezi skvosty a investice, které je možné mezigeneračně předávat. Určitě si každý z nás dokáže vybrat svítidlo, které potěší při prvomájové oslavě Svátku práce.
 
Tak přejeme pěknou májovou oslavu, ať už ji pojmete jakkoli.
 
 
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i