Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Solární svítidla

Rozsviťte okolí Vašeho domova za pomoci solárního osvětlení a zároveň potěšte přírodu i svoji peněženku.

Solární osvětlení, jak již název napovídá, nepotřebuje žádný elektrický zdroj. Využívá světelných paprsků. Přes den se nabije slunečními paprsky a v noci pak nasvítí jakékoliv místo si vyberete.

Ekonomicky i ekologicky

Solární osvětlení se skládá se solárního panelu, samodobíjecího akumulátoru, diody a senzorů. Za pomoci solárního panelu se přes den slunečními paprsky nabije, tato energie se uloží v akumulátoru a v noci pak tuto energii využívá ke svícení. Šetříte tedy svou peněženku, a využíváním obnovitelných zdrojů také přírodu.

Umístění

Solární svítidla jsou vhodná pro použití v zahradách a venkovních prostorách Vašeho domu. Svítidla se zápichovou konstrukcí jsou ideálním osvětlením zahradních cestiček  a chodníčků. V nabídce máme také krásné dekorativní kousky, např. solární lampa se bude vyjímat vedle Vaší pergoly. Stačí solární svítidlo umístit kamkoliv, kde dopadá sluneční paprsky a v noci se můžete radovat z jeho osvětlení.
Největší výhodou solárního osvětlení je absence jakéhokoliv kabelu, dlouhá životnost a nulová spotřeba elektrického proudu.
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.