Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jak vybrat správné a vyhovující dřevěné světlo?

Kvalitní dřevěný lustr rozhodně oživí jakýkoliv prostor. Máte rádi přírodní styl, ve kterém je hojně zastoupeno dřevo? Chcete si pořídit dřevěné světlo, ale lustr kvůli nižšímu stropu nemůžete použít? Nevadí. Máme řešení.

Se světelným vybavením svého bytu si můžete vyhrát. Zároveň to ale můžete i pěkně prohrát. Jak vybrat správné a vyhovující dřevěné světlo? Odborníci většinou tvrdí, že dřevěná světla bychom měli dělit na tzv. centrální a dekorativní. Centrálního světlo, což je většinou lustr, tedy slouží jako hlavní zdroj světla a důležitý je především jeho výkon. Účel dekorativních světel je pak jasný – zdobit. Každý, kdo se alespoň trochu vyzná v designu, ví, že se dá spojit obojí.

dřevěný lustr 

 

Dřevěný lustr má své nejčastější využití v obývacím pokoji, pokud se však nebojíte experimentovat, uplatní se také v ložnici, kuchyni či na chodbě. Zároveň k lustru můžete pořídit i nástěnná svítidla stejného designu. Dřevěné lustry patří k nejtěžším a většinou vyžadují velmi specifický interiér, aby svým vzhledem nepůsobily rušivě, ale naopak dotvořily atmosféru místa.

 

Nikdy nevolte příliš malý lustr do velké místnosti či naopak, klasicky zařízený pokoj nedoplňujte osvětlením v moderním designu a u trendově vybavených prostor zase dodržujte moderní styl. Vždy dávejte pozor na detaily a jednotný estetický vzhled.

 
Nástěnná dřevěná svítidla vybírejte, pokud je to možné, ze stejné kolekce. Vždy dbejte také na funkčnost dřevěného lustru, aby nejen zdobil, ale hlavně osvětlil celek. Osvětlení zároveň využijte k vytvoření prostoru, který se může díky hře světel opticky zvětšit, zmenšit nebo vás naladit do správné nálady.

 

Dřevěné lustry mají tu výhodu, že se dají velmi dobře zkombinovat s různými typy interiérů. Pro chalupy či venkovská stavení lze z našeho sortimentu doporučit rozmanité dřevěné lustry. Z tvarů lze vybírat z kruhu a podlouhlého oválu – radíme sladit s tvarem kuchyňského nebo konferenčního stolu, případně barového pultu.

 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.