Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

EGLO lamella svítidla

Vneste do Vaší domácnosti luxus v podobě svítidel EGLO. Vyberte si osvětlení z kolekce TINDORI, COSSANO nebo STELLATO.

Rádi bychom Vám představili kolekce svítidel TINDORI, COSSANO a STELLATO od rakouské firmy EGLO.
 
EGLO je jednou z předních firem věnující se výrobě světel v Evropě. Díky jejímu dlouhodobému působení na trhu a výbornému zpracování světel se řadí mezi nejúspěšnější dodavatele dekorativního osvětlení

Čisté křivky

Svítidla jsou vyráběna z kvalitních materiálů, převážně dřeva v kombinaci se sklem nebo dřeva v kombinaci s kovem. Na první pohled působí svými ladnými křivkami velmi moderním a luxusním dojmem.

Lamella

Nejvýraznějším prvkem těchto kolekcí, který upoutá Vaši pozornost, jsou lamelly. Ty jsou použity při výrobě všech svítidel z kolekce, ať již mluvíme o lustru či noční lampičce. Firma EGLO se řídí mottem „V jednoduchosti je krása“, proto neočekávejte kýčovité barvy. Na své si přijdou milovníci decentních barevných tónů – bílé, světlého přírodního dřeva a tmavého dřeva.

Kolekce

Kolekce TINDORI je zaměřena na lustry, které se bezpochyby stanou nepřehlédnutelným prvkem Vaší kuchyně nebo obývacího pokoje. Kolekce COSSANO vedle lustrů nabízí také stolní lampy, jsou proto perfektní volbou například do ložnice, kde můžete sladit centrální osvětlení s lampičkami na nočním stolku. Mezi nejrozmanitější kolekci patří STELLATO nabízející kromě lustrů a stolních lamp také lampy stojací a nástěnná svítidla. Můžete tedy sladit všechna svítidla do jednoho stylu.
 
Hledáte-li neobyčejné svítidlo, které vnese do Vaší domácnosti luxus. Jsou svítidla EGLO tou pravou volbou pro Vás!
 
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.