Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Proč nakupovat u nás?

Seznamte se: nové stahovací lustry Akryl

Datum: 14.3.2016

Přizpůsobit si osvětlení svým potřebám je stále žádanější. Do naší nabídky jsme proto zařadili nové stahovací lustry do kuchyně od firmě AKRYL, z nichž si vybere opravdu každý.

Přizpůsobit si osvětlení svým potřebám je stále žádanější. Do naší nabídky jsme proto zařadili nové stahovací lustry do kuchyně od firmě AKRYL, z nichž si vybere opravdu každý.

Nastavte si výšku světla podle sebe

S lustry AKRYL to není problém. Stahovací mechanismus je schopný pohybovat se v rozpětí téměř 50 centimetrů. Vyrobeny jsou většinou z odolného plastu, ale bývají doplněné o dřevěné prvky z borovice, nebo třešně. Lustry nejsou standardně vybavené žárovkou, můžete tedy sáhnout i po úsporných žárovkách, nebo využít populární LED žárovky, které ty úsporné v mnohých ohledech předčí.
 
V naší široké nabídce najdete nejen retro lustry s madly nebo vykrajovanými stínidly s ornamenty, ale také moderně zpracované lustry z čirého plastu připomínajícího sklo, které využijete především v kuchyni.

Stahovací lustry Akryl      

Stahovací lustry se hodí i do dětských pokojů

Kromě vybavení kuchyní a jídelen patří závěsná stropní svítidla k populárnímu vybavení také v dětských pokojích. Odolná plastová konstrukce zabrání jejich poničení a stínidla je možné pořídit v pohádkovém a kresleném provedení. Děti při hraní určitě potěší světlo s obrázky Krtečka nebo Medvídka Pú. Stejně jako kuchyňské lustry jsou i lustry do dětských pokojů vybaveny madly pro snadnou manipulaci.

Lustry AKRYL zkrátka potěší každého díky svému výbornému poměru ceny a kvality.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.