Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nově v sortimentu české křišťálové lustry Artcrystal

Datum: 1.9.2016

Doba třpytivých křišťálových lustrů visících v krásných sálech měla něco do sebe. Pokud si chcete dopřát stejný luxus jako vaši předkové, jsou vám k dispozici krásné lustry od české firmy.

Doba třpytivých křišťálových lustrů visících v krásných sálech měla něco do sebe. Pokud si chcete dopřát stejný luxus jako vaši předkové, jsou vám nově k dispozici krásné lustry od české firmy Artcrystal. Doručení je vždy zdarma. 

Křišťálový lustr CHIPSYLustry vyrobené opravdu z křišťálu

Nedávno jsme začali spolupracovat s českou firmou Artcrystal, od které odebíráme krásné křišťálové lustry. Jde o kvalitní produkty, které jsou vyrobeny opravdu z broušeného křišťálového skla.

Trendem jsou moderní lustry s křišťálem

Není pravda, že křišťálové lustry jsou vhodné jen do reprezentačních místností a sálů. Výborně zapadnou i do obývacího pokoje či ložnice. Jen je potřeba vybírat s rozvahou. Doporučujeme zvolit menší svítidlo s menším počtem ověsů, nebo lustr, kde jsou křišťály jen na dozdobení.

Desítky modelů, ceny již od 620 Kč

Křišťálové lustry u nás seženete v různých velikostech, tvarech a také od několika výrobců.
Od již zmíněné značky Artcrystal očekávejte spíše velké honosné modely s desítkami a desítkami ověsů. Naopak značka Eglo vsadila na moderní křišťálové lustry, které nemají ověsy, ale křišťál je použit v detailech. Proto cena není tak vysoká. Stejně tak levné křišťálové lustry nabízí značky Prezent a Globo. 

Křišťálový lustr Artcrystal

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.