Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Proč nakupovat u nás?

Naskladnili jsme nové dětské stolní lampy a lustry

Datum: 2.12.2015

Pokud právě vybíráte světlo do dětského pokoje, rádi bychom vás upozornili na naši novou zásilku dětských svítidel od známého španělského výrobce Dalber.

Pokud právě vybíráte světlo do dětského pokoje, rádi bychom vás upozornili na naši novou zásilku dětských svítidel od známého španělského výrobce Dalber. Zastoupeny jsou i oblíbené motivy s Hello Kitty či Angry Birds.  

Všechna dětská svítidla Dalber s tříletou zárukou 

Osvětlení dětského pokoje Dalber v sobě spojuje dvě věci, které jsou pro rodiče nejdůležitější – kvalitní a bezpečné provedení a design, který se líbí dětem a podporuje jejich mentální rozvoj. Nejčastěji je z materiálů použito sklo a plast – obojí je značně odolné. Protože se španělská značka Dalber věnuje výrobě světel do dětského pokoje už pěknou řádku let, víme o jejích kvalitách, a tak na všechny její produkty poskytujeme 3 roky záruku a to bezplatně

Světla pro děti i teenagery

Výhodné je, že v nové kolekci jsou použity motivy pro úplně malé děti (edice The night train, Circus), pro větší (My little farm, Hello Kitty, Angry Birds)  a také pro teenagery (England – s motivem anglické vlajky, Jeans – imitující riflovinu, Paris – motivy Paříže). Co se týče rozdělení podle typu osvětlení, největší měrou jsou zastoupeny dětské lustry, noční světla do zásuvky, stolní lampy a přisazená stropní svítidla – s jedním, nebo třemi světly. Jak můžete vidět na obrázcích níže, k dispozici jsou lustry a lampičky ve stejném designovém provedení, aby byl pokojíček pěkně sladěn. Celý sortiment světel do dětského pokoje od značky Dalber pak najdete v boxu níže. 

 Dětská stolní lampa DalberDětský lustr Dalber

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.