Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Proč nakupovat u nás?

EMITHOR: NOVÁ značka NOVÁ venkovní svítidla

Datum: 10.5.2012

Zařizujete osvětlení zahrady? Zkuste značku EMITHOR – designové venkovní osvětlení.
   S jarem přichází teplo, ale také starost o Vaši zahradu i jiné exteriéry okolo domu. Nově přidaná venkovní světla nabízejí moderní a jedinečný styl, který zkrášlí každou zahradu.

   V dnešní době kdy všechno stojí spíše více než méně, je potřeba myslet nad tím, kde by se dala nějaká ta koruna ušetřit. Proto pro vás značka EMITHOR připravila venkovní LED svítidla. Jak je známo, LED technologie byla vyvinuta hlavně kvůli úspornosti, navíc LED žárovky se mohou pyšnit i mnoha jinými vlastnostmi než obyčejné žárovky jako dlouhodobá životnost, malá velikost, nerozbitnost a další.

  Venkovní svítidla EMITHOR se vyrábějí také s klasickými zdroji. Nejvíce jako nástěnná svítidla a stropní svítidla. Máte-li terasu, altánek či jiné zahradní stavení všude lze využít stropního osvětlení. Máte-li garáž, příjezdovou cestu, která nelze ve tmě ani rozpoznat plus také fasáda domu, vchodové dveře, zde všude lze instalovat nástěnná venkovní svítidla. Zahradní osvětlení je typické pro svoje vysoké krytí proti vodě, prachu a nepřízni počasí.

   Venkovní lampy jsou nejvíce typické pro zahradní svítidla, ale také nejpůsobivější co se týče vzhledu. Doplňte si sérii svítidel všech typů v jednotném designu a vytvořte tak nezapomenutelný zážitek nejen pro vás, ale také pro všechny vaše návštěvy.


            

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.