Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Zahradní osvětlení

Datum: 8.8.2012

Vyberte si s z naší nabídky zahradního osvětlení a zpříjemněte si dlouhé letní večery na Vaší zahradě nebo pohledem na nově osvětlenou zahradu. 
Osvětlete svou zahradu a využijte dlouhých letních večerů k procházkám po krásně rozzářené zahradě nebo pohledem při večerním posezní do osvětlené zahrady. Osvětlení zahrady svítidly z naší nabídky je velmi praktické, zároveň taky zahradní svítidla plní funkci dekorativní. Osvětlení zahradu doslova ve večerních hodinách rozzáří.
   

 
Při správné volbě zahradního osvětlení dostane Vaše zahrada novou dimenzi. Osvětlením zahradních cestiček se usnadní orientace a zvýší se tak bezpečnost při nočních procházkách zahradou. Zahradní osvětlení je vybaveno vyšším IP krytím, které je vysoce odolné proti nepříznivému počasí jako je déšť, mráz, sníh a mlha. Zahradním osvětlením můžete zvýraznit okolí zahradního jezírky, stromy, keře nebo skalky, které tak více vyniknou.
 

Solární zahradní osvětlení šetří životní prostředí, instalace solárního osvětlení je velmi jednoduchá, svítidlo stačí pouze umístit na slunečné místo a solární svítidlo je připraveno k používání, protože nepotřebuje žádnou elektroinstalaci. Solární svítidlo si během dne shromažďuje sluneční světlo, které přeměňuje na elektrickou energii.


Nabídka zahradních svítidel zde.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.