Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní svítidla do Vašich venkovních prostor

Datum: 5.9.2013

Pokud stále chodíte kolem Vašeho domu po tmě, je na čase s tím něco udělat. Koupí některého z venkovních osvětlení to můžete ihned napravit!!!

Osvětlení Vaší zahrady a venkovních prostor je stejně důležité jako osvětlení Vašeho interiéru. Proto u nás najdete i venkovní svítidla, kterými Váš exteriér můžete osvítit. Aby se Vám lépe vybíralo, je tu speciální kategorie venkovní svítidla, ve které je obsaženo spousta svítidel, která jsou určena právě pro venkovní prostory.
 
Asi nejdůležitějším aspektem u venkovních svítidel je IP krytí, které by u nich mělo být alespoň 44. To je velmi důležité proto, že venku svítidla přichází do styku s vodou a s různými dalšími povětrnostními vlivy, které mohou být mnohdy ne zrovna příznivé. Pokud ale venkovní svítidla splňují bezpečnostní normy, nemusíte se ničeho bát. Budou Vám skvěle svítit za každého počasí.
 
Samozřejmě záleží na tom, na které konkrétní místo si chcete venkovní svítidlo pořídit. Pokud chcete lépe vidět, když najíždíte do garáže, jsou tu pro Vás připravena svítidla nájezdová. Velmi šetrnými venkovními svítidly k životnímu prostředí jsou solární svítidla. Ta berou energii ze slunečního záření, což Vás samozřejmě nic nestojí.
Jestli už Vás nebaví šmátrat po vypínači, můžete si vybrat některé ze svítidel s čidlem.
 
Všechna svítidla, co potřebujete, najdete v našem internetovém obchodě www.rent.cz!!!
                      

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.