Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Narozeniny se blíží? Buďte originální!

Datum: 20.1.2014

Mnoho přátel či velká rodina věstí narozeniny a svátky téměř každý měsíc. Také je řešíte bonboniérou? Buďte originální – darujte svítidlo!

Mnoho přátel či velká rodina věstí narozeniny a svátky téměř každý měsíc. Také je řešíte bonboniérou? Buďte originální – darujte svítidlo!

Sladkosti nejsou zdravé, dekorační předměty končí nejčastěji ve skříni. A svítidlo? Bude zdobit interiér, zajišťovat dokonalé osvětlení a připomínat, že se nad dárkem někdo opravdu zamyslel. Možností je opravdu bezpočet.

Lampičkou určitě neprohloupíte. Nabízíme skvělé designové kousky, které budou slušet jakémukoli pracovnímu či nočnímu stolku.  Nadšené zahrádkáře určitě potěší venkovní osvětlení a milovníka techniky zase LED svítidla. A protože se osvětlení vyrábí v barevně a typově ladících řadách, máte vyřešeny dárky i na další roky. K lampě přikoupíte nástěnné svítidlo, pak stropní a ještě zbyde lustr.

Zvolte osvětlení jako dárek, který každý využije a vyjádřete tak, že vám záleží na pohodlném, radostném a bezpečném životě vašich blízkých. 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.