Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

MASSIVE, PHILIPS žárovky, plamínkové žárovky NARVA

Datum: 6.4.2012

Nové světelné zdroje nyní dostupné v naší nabídce: úsporné žárovky Philips, halogenové žárovky, plamínkové žárovky.
    Stále se snažíme rozšiřovat pro vás nabídku osvětlení, ovšem nezapomínáme ani na žárovky, které jsou součástí každého svítidla.

    Kvalitní značku PHILIPS není třeba představovat. Hledáte-li úsporné žárovky, halogenové žárovky či reflektorové žárovky to vše vám nyní můžeme nabídnout. Kompaktní zářivky už podle názvu zastupují hlavně funkci úspornou. Oproti běžným žárovkám, jsou také napřed, co se týče životnosti, která je několikanásobně delší. Podle typu osvětlení si můžete vybrat mezi trubicovou nebo spirálovitou žárovkou.


                      Halogenové žárovky PHILIPS uvádíme také v dekoračním stylu ve tvaru svíčky. Vhodná pro okrasná svítidla, kde nelze žárovku skrýt a musí být vidět. Halogenové žárovky stejně jako úsporné mají své typické vlastnosti. Vynikají zejména jasným a silným světlem a čtyřnásobně delší životností oproti vláknovým žárovkám.  

    Svoje řady jsme také posílili v žárovkách od značky NARVA. Jedinečná příležitost, jak zkrášlit každý lustr, nástěnné svítidlo nebo lampu o tyto okrasné žárovky ve tvaru plamínku. Velice poptávané žárovky, které se nejčastěji používají v rustikální svítidla, která většinou obsahují krásná dekorační skla. S kombinací těchto plamínkových žárovek si vytvoříte nádherná stínidla připomínající květy rostlin.

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.