Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED svítidla

Datum: 27.7.2013

Rent.cz nabízí nejrůznější svítidla. U nás si vybere každý.


Doba se stále rozvíjí, vyvíjí a spolu s ní i osvětlení. Na trh přicházejí stále dokonalejší, modernější a zejména chytřejší svítidla, která jsou více a více efektivnější a úspornější.
 
Mezi takové osvětlení řadíme LED svítidla. Jako každá jiná světla mají své výhody i nevýhody. LED svítidla patří k nejúspornějším svítidlům dnešní doby, což je jednou z výhod. Dalšími výhodami je například velmi nízká spotřeba elektrické energie, odolnost vůči nárazům a otřesům, životnost, která se odhaduje až na 100 000 hodin a mimo to ani časté vypínání a zapínání není pro LED svítidla problém.
 
Nevýhodou LED svítidel je cena, která je zejména u světelných LED zdrojů podstatně vyšší, jak u jiných zdrojů.
 
V naši nabídce osvětlení naleznete jak LED žárovky, LED pásky – diodové pásky, venkovní LED osvětlení tak i různá nástěnná a stropní LED svítidla či bodové LED osvětlení apod.
 
Velmi oblíbené jsou právě LED pásky a to zejména pro své variabilní použití. Jednoduše se instalují a jsou jak voděodolné tak i nevoděodolné.

LED svítidla lze použít kamkoliv nám je libo a pokud chcete jít s dobou, pak neváhejte a nahraďte stávající svítidla těmi novějšími, úspornějšími a kvalitnějšími – LED svítidly.

               

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.