Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED podhledová svítidla

  • Funkce
  • Barva
  • Materiál
  • Patice
  • Počet žárovek
  • Max. příkon zdroje
  • Světelný tok celkový
  • Stupeň krytí (IP)
  • Výrobce
  • Dostupnost

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Barva

Ostatní značky
bílá (461)
bronzová (17)
černá (15)
čirá (13)
matný chrom (180)
šedá (41)
zlatá (6)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
kov (629)
plast (404)
sádra (1)
sklo (33)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Patice

Ostatní značky
E27 (3)
G4 (3)
G5 (1)
GU10 (186)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Max. příkon zdroje

Potřebujete opravdu výkonné svítidlo? Pomocí filtru maximální příkon zdroje si můžete zvolit přesně tu správnou možnost. Hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W) a vyjadřují maximální příkon jednoho světelného zdroje (žárovky).

Světelný tok celkový

Vyberte si žárovku podle světelného toku. V naší nabídce máte velmi široké spektrum výběru. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách lumenů (lm).

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (540)
IP21 (1)
IP23 (70)
IP30 (1)
IP40 (39)
IP44 (100)
IP54 (2)
IP65 (29)
IP67 (1)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (228)
Globo (3)
Luxera (1)
Philips (65)
Prezent (1)
Steinel (8)
Ostatní značky
Azzardo (17)
Briloner (29)
Emithor (18)
Greenlux (55)
Ideal Lux (2)
LEDKO (10)
Lucide (16)
Narva (17)
Nedes (32)
Osram (5)
Panlux (5)
Paulmann (91)
Rabalux (29)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Jak vybrat světlo nad akvária?

30.4.2018 Magazín

Tatam jsou doby, kdy se akvária osvětlovala obyčejnými žárovkami. V současné době nám trh skýtá tolik možností, ať už profi osvětlení vyráběná přímo výrobci akvarijních potřeb, tak i světla s mnohostranným užitím - zářivková i LED. Jste-li nadšený akvarista, pak jste tu správně, pomůžeme vám se vyznat v nabídce trhu i poradíme, jak na osvětlení pro vaše akvárium.

celý článek

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.