Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

NA VÝMĚNU ZBOŽÍ U NÁS MÁTE 30 DNÍ!

Nejspíš víte, že zákonná lhůta pro vrácení zboží (odstoupení od smlouvy bez udání důvodu) je jen 14 dní od převzetí. Tuto dobu od teď můžete pustit z hlavy a v klidu si rozmyslet vrácení až do 30 dnů po obdržení zásilky.

Pokud není zakoupené zboží přesně podle vašich představ, nabízíme vám možnost je vrátit, a to do 30 dnů od převzetí. Vrátit je lze ve 30denní lhůtě bez udání důvodu!

V případě vrácení zboží se nemusíte obávat zdlouhavého procesu. Máme pro vás připravený jednoduchý formulář k vyplnění základních údajů a jednoduše nám nechtěný výrobek zašlete zpět. Doba na vrácení zboží je 30 dnů od jeho převzetí. Máte tedy dostatek času si vše promyslet a připravit výrobek na cestu zpět k nám.

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy si můžete pohodlně stáhnout a vyplnit ZDE. Vytištěný formulář společně s výrobkem nám prosím zašlete na adresu provozovny.

Budeme rádi, když výrobek pečlivě zabalíte. Předejdete tak jeho poškození během přepravy. Jak na vrácení zboží radíme i v tomto článku.

 

My vám nabízíme čas navíc

Už se nemusíte obávat nákupu ani špatného výběru. Celých 30 dní máte na rozhodnutí, zda si produkt ponecháte či jej bez udání důvodu vrátíte a dostanete peníze zpět v plné výši. Během 30 dní od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Naším přáním je především vaše maximální spokojenost.

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i