Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Články

Dny dopravy ZDARMA na Rent.cz

Dny dopravy ZDARMA na Rent.cz

Náš e-shop Rent.cz patří mezi ověřené internetové obchody a tudíž 16.07.2018 od 7:00 do 18.07.2018 23:59 hodin budete mít při objednávkách nad 500 Kč dopravu po celé České republice ZDARMA.


Vypravujete své dítko na letní tábor? Nezapomeňte na svítidlo.

Vypravujete své dítko na letní tábor? Nezapomeňte na svítidlo.

Ať vypravujete děti kamkoliv, je velký předpoklad, že půlku času tam bude tma. A proto, potřebujete kvalitní svítilnu, abyste zahnali "strach ze tmy". Na takový dětský tábor to platí bez výhrad. Zdrojem světla mohou být samozřejmě svíčky i petrolejové lampy. Ty navíc umí i zahřát na rozdíl od LED svítilny – to ale v létě není potřeba.


Retro žárovky v novém hávu!

Retro žárovky v novém hávu!

Dekorativní žárovky Edison bulb jsou směsí tradice a klasického řemesla v naprosto unikátním designu, který se nese ve stejném duchu již od vynalezení první žárovky Thomasem Alvou Edisonem v roce 1879. Tyto žárovky ve vintage stylu se hodí nejen jako osobité osvětlení domova, ale také jako efektní prvek do obchodu, kanceláře, nebo showroomu.


Osvětlení venkovního bazénu

Osvětlení venkovního bazénu

Bazén je a zůstává snem mnoha majitelů domů. Protože soukromý bazén nabízí dotek luxusu a vypadá navíc stylověji, pokud je osvětlený v krásných barvách. Nové techniky, jako úsporné osvětlení bazénu s LED světly, ponoří vodu do skutečného moře barev.


Letní osvětlení balkonu

Letní osvětlení balkonu

Vlahé a teplé podvečery nás i ve všední den svádějí k posezení v zahradě nebo na balkonu či terase. Venkovní světla a vhodné svícny nám umožní protáhnout si den do noci.


Vánoční inspirace pro letní zahradu

Vánoční inspirace pro letní zahradu

Kdo říká, že potěšení z vaší zahrady končí, jakmile zapadá slunce? Tak jak milujeme osvětlení uvnitř domova, protože přináší teplo a tvoří útulnou atmosféru, tak si můžeme uskutečnit podobné i na vlastní zahradě.


Mít světlo v přírodě se vyplatí

Mít světlo v přírodě se vyplatí

Kempování je zábava i relax. Co si s sebou zabalit pod stan? Strávit pár dní pod stanem je v dnešní uspěchané době opravdovým relaxem. V přírodě si člověk pročistí hlavu, zapomene na starosti, zažije dobrodružství a načerpá dostatek energie do dalších pracovních dní. Chystáte-li se i vy na kempování, pak s sebou nezapomeňte pár nezbytností, které vám dny v přírodě usnadní.


Stropní ventilátory a jejich výhoda

Stropní ventilátory a jejich výhoda

Smog z ulice, odér z kuchyně nebo se chcete jen v létě trošku ochladit? S tím vším nám může pomoci vhodný stropní ventilátor.


Pouliční osvětlení

Pouliční osvětlení

Způsob osvětlování pozemních komunikací podle nejnovějších norem je daleko efektivnější, napomáhá k bezpečnějšímu provozu na komunikacích, eliminuje světelné znečištění a reflektuje na nejnovější trendy ve způsobu osvětlování a konstrukcí svítidel.


Kouzlo světla v obchodě, přilákejte zákazníky!

Kouzlo světla v obchodě, přilákejte zákazníky!

Jak může světlo pomoci k růstu tržeb? Zářivé a jasné osvětlení propůjčí prodejně svěží atmosféru, kdy vynikne kvalita masa, a ovoce i zelenina bude vypadat svěže a čerstvě tak, že zákazníci nebudou moci odolat. Jak toho docílit poradíme v následujícím článku.


Jak vyměnit žárovku?

Jak vyměnit žárovku?

Žárovky se vyrábějí v mnoha druzích, veliké, malé, se širokou i užší paticí, více či méně wattové… Nejedná–li se o složitě zakrytované svítidlo, je její výměna jednoduchá.


Svítidla a žárovky s technologií ZigBee

Svítidla a žárovky s technologií ZigBee

ZigBee je open-source síť, která umožňuje vzájemnou komunikaci mezi větším množstvím chytrých zařízení sdílejících stejný komunikační prostor. Výhodou ZigBee je jeho otevřenost a tím i dostupnost pro další produkty a zařízení.


Copyright © 1990 – 2018 Prezent.cz, s.r.o.