Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Články

Stropní svítidla – RENT

Stropní svítidla – RENT

Stropní svítidla v moderním i klasickém provedení. Jsou nedílnou součástí našich domácností. V podobě přisazených stropních svítidel nebo stropních lustrů si vyberete na našem e-shopu.


Jak vybrat osvětlení?

Jak vybrat osvětlení?

Nic nedokáže tak rychle změnit charakter prostoru jako umístění a výběr svítidel. Z neútulného studeného prostoru vytvoříte díky správnému rozmístění světelných zdrojů příjemný prostor, kde se budete cítit dobře. Vybrat správná svítidla může být složitý úkol. Výběr je velký a mnoho je také parametrů, které je třeba vzít v úvahu. Do každé místnosti se navíc hodí něco jiného.


Historie žárovek a osvětlení

Historie žárovek a osvětlení

Od prvního zapálení ohně a využití jeho svítivosti lidstvo ve zdrojích světla udělalo mílové kroky dopředu. Vznik olejových lamp sahá až do starověkého Egypta a Mezopotámie (4000 - 3000 př.n.l.). Je tedy jasné, že počátky svícení mají opravdu bohatou historii.


Lampy a lampičky

Lampy a lampičky

Stolní lampa by neměla chybět v žádné domácnosti. Je to výborný pomocník při čtení, při práci i pro navození atmosféry. Díky pokojovým lampičkám rozsvítíme každý tmavý roh nebo kout v místnosti a docílíme tak rovnoměrného a příjemného celkového osvětlení.


Prázdniny jsou za dveřmi. Připravte se na ně!

Prázdniny jsou za dveřmi. Připravte se na ně!

Blížící se prázdniny jsou již cítit doslova na každém kroku. Téměř letní teploty, dozrávající jahody i minimum úkolů pro školáky jsou předzvěstí volna i dovolených. Paradoxně se s nástupem meteorologického léta začne krátit den, proto dostatečně vybavte sebe i své ratolesti zásobou světel na táborové stezky odvahy i večerní toulky přírodou.


Dny dopravy ZDARMA na Rent.cz

Dny dopravy ZDARMA na Rent.cz

Náš e-shop Rent.cz patří mezi ověřené internetové obchody a tudíž 15.07.2019 od 7:00 do 21.07.2019 23:59 hodin budete mít při objednávkách nad 1000 Kč dopravu po celé České republice ZDARMA.


Osvětlení bazénu a jeho okolí

Osvětlení bazénu a jeho okolí

Představte si svou zahradu v noci s nasvíceným bazénem. Tichá hladina, hvězdy, odpočinek u vody. Vhodně vybrané osvětlení bazénu dodá večernímu koupání úplně jiný rozměr. Vytvoří útulnou až romantickou atmosféru na jedné straně, na straně druhé poslouží jako bezpečná orientace v prostoru kolem bazénu. Jaké zvolit osvětlení, které splní jak estetickou, tak i praktickou funkci? Přečtěte si naše tipy a vytvořte si příjemné prostředí u bazénu.


Stropní ventilátory - investice na dlouhá léta

Stropní ventilátory - investice na dlouhá léta

Nabídka ventilátorů je dnes velmi široká. Různé konstrukční řešení, vzduchový výkon, krytí, spotřeba energie, hlučnost nebo vzhled malých ventilátorů umožňují každému vybrat si vhodný výrobek pro svůj prostor.


Den dětí rozzáří naše svítidla

Den dětí rozzáří naše svítidla

Mezinárodní den dětí připadá každoročně na první červnový den. Jeho cílem je upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Historie dne dětí započíná rokem 1950. Pro rodiče je to den příležitostí pro zamyšlení se nad společným soužitím s dětmi, nad jejich budoucností.


Osvětlení EGLO, to je symbol kvality a tradice

Osvětlení EGLO, to je symbol kvality a tradice

23.5.2019 Magazín

Firma Eglo je dnes nejuznávanější společností spojenou s výrobou dekorativního osvětlení.


Kvalitní svítidla světového designu za české ceny

Kvalitní svítidla světového designu za české ceny

15.5.2019 Magazín

Designové osvětlení je dokonalým řešením třeba pro ty z vás, co mají rádi elegantní interiéry nebo se rádi zaměřují na detaily. Dříve bylo závěsné svítidlo pouhým zdrojem světla, ale dnes je již považováno za estetický doplněk místnosti. Naše nabídka zahrnuje opravdu široký sortiment designových lustrů i lamp.


Svítidla z moderních materiálů

Svítidla z moderních materiálů

8.5.2019 Magazín

Světla a svítidla nemusejí být vyrobena pouze ze skleněného či plastového stínidla. Dnešní doba fandí novodobým materiálům a designéři se předhánějí v originalitě zpracování. Současná éra umožňuje objevovat i udivovat rozmanitostí materiálů i formou jejich zpracování. Pojďme se podívat na designové světelné skvosty z různých surovin.


Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.